konferencje prasowe

Przy okazji promocji nowego szamponu Pantine ProV brałam udział w szkoleniu dziennikarzy pod kątem diety na mocne włosy. Dla marki Pampers wygłosiłam krótki wykład nt. tego jak ważna jest dieta dziecka. Współpraca z Tesco polegała na pisaniu artykułów do ich gazetki Tesco magazyn, miałam również zaszczyt zasiadać w jury konkursu Tesco dla szkół.

 

gotowanie na ekranie

Dzięki współpracy z Lidlem miałam przyjemność wziąć udział w kampanii reklamowej skierowanej do uczniów – zdrowe żywienie w szkole. Wspólnie z Russel Hobbs nakręciłam kilkanaście filmików z przepisami na proste i zdrowe dania!

szkolenia pracowników

Arla kilkakrotnie prosiła mnie o pomoc – zarówno przy okazji wprowadzania nowego produktu, jak i przy okazji szkolenia organizowanego dla blogerów. Oriflame poprosiło mnie o wygłoszenie kilku wykładów dot. zdrowej diety dla swoich konsultantów.

Współpraca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka od kilku lat sprowadza się do zasiadania w kapitule konkursu Przedszkole Przyjazne Maluchom, w roku 2015 byłam także członkiem kapituły przy okazji programu Lekcja Smaku. Reebok zorganizował natomiast świetną akcję promocyjną swoich nowych butów, miałam okazję je przetestować i przy okazji przeszkolić kilka blogerek pod kątem zdrowego odżywiania.

recenzje książek

Na okładkach dwóch książek wydanych przez Wydawnictwo Galaktyka widnieje moja recenzja (Gluten na widelcu Peter H.R. Green i Rory Jones oraz Zdrowie zaczyna się w brzuchu Justin i Erica Sonnenburgowie).

wystąpienia w mediach – radio, telewizja

Wielokrotnie byłam gościem audycji radiowych oraz programów telewizyjnych.

Pytanie na śniadanie, Dzień dobry TVN, Kawa czy herbata, radiowa Czwórka, Trójka, Jedynka, Radio Kolor, Złote Przeboje, Radio Warszawa,Radio dla Ciebie…

publikacje w prasie

Moje artykuły, krótkie wypowiedzi lub komentarze były publikowane w wielu czasopismach:

naukowych: Family Medicine & Primary Care Review, Polski Przegląd Kardiologiczny, Postępy Dermatologii i Alergologii, Alergia Astma Immunologia

popularnonaukowych: Manager Zdrowia, Farmacja Praktyczna, Food Forum (wywiad ze mną w numerze )

oraz tych całkiem rozrywkowych: Uroda, Glamour, Zdrowie, Dobry Tydzień, Twoje Zdrowie i in.

 

To tylko niektóre przykłady, mam za sobą 13 lat pracy w zawodzie i głowę pełną pomysłów…

Zapraszam do kontaktu:

  600 376 913

  justyna@e-prolinea.pl

 

  1. Brawo, a ja będę musiała dowiedziec sie na temat diety dla maluszkow i jej rozszerzaniu bo szczerze mówiąc to co bylo ważne gdy córka byla mala teraz się pozmieniało i sa inne zasady…

  2. Jak widać – dietetyk sporo ma do roboty. I fajnie, że nie ma nudy, tylko sporo wyzwań 😉

Leave a Reply