O MNIE

Justyna Marszałkowska-Jakubik

Dietetyk, nauczyciel akademicki i bloger.

W roku 2005 skończyłam warszawską Akademię Medyczną (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).  Dwa lata później (wciąż pracując na swojej alma mater) założyłam firmę, która z powodzeniem funkcjonuje do dziś. Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych, warsztaty oraz zajęcia z dietetyki na uczelni.
Moje wypowiedzi są często cytowane w  mediach.

Dużo piszę, dużo gadam, dużo czytam i z przyjemnością recenzuję książki.

Występuję w roli eksperta, zarówno na konferencjach naukowych, jak i podczas audycji radiowych czy programów telewizyjnych.

Jestem autorką wielu artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych (Alergia, Astma, Immunologia czy Family Medicine & Primary Care Review) i popularnonaukowych (Współczesna Dietetyka, Food Expert, Farmacja Praktyczna, Menadżer Zdrowia) czy tych raczej rozrywkowych (Elle, Świat Kobiety, Glamour, Naj i in.).

Zajmuję się dietetyką kliniczną, a w szczególności dietetyką onkologiczną.

Długo się nosiłam z zamiarem założenia bloga, w końcu po namowach znajomych i moich klientów zdecydowałam się na ten krok!

Głównie z potrzeby uporządkowania coraz liczniejszych przepisów oraz ciekawostek związanych z powszechnie stosowanymi produktami spożywczymi oraz w celu ułatwienia samodzielnych modyfikacji diety moich klientów.

Do tej pory umieszczałam je na swojej stronie na facebooku, ale zrobiło się ich naprawdę sporo…

Co się kryje w zdrowonajedzeni.pl

Znajdziesz tu porady poparte badaniami naukowymi oraz sprawdzone przepisy na smaczne i „dietetyczne” posiłki. Posiłki, które tu prezentuję znajdą się także w diecie ułożonej dla Ciebie.

Dietetyk z Hashimoto

W roku 2005 zdiagnozowano u mnie chorobę Hashimoto (żyję i nie tyję, a do tego jem gluten). Zapraszam osoby borykające się z tą chorobą, ale uprzedzam – nie przyjmuję żadnych wymówek. Z tego też powodu napisałam e-booka Jak oswoić Hashmoto, którego polecam każdemu, kto pogubił się w gąszczu mitów dotyczacych tego co jeść w Hashimoto.

Prywatnie

Jestem pasjonatką zdrowej i różnorodnej kuchni – nocnych wypieków, zamykania przetworów warzywno-owocowych w słoikach. Relaksuje mnie wyrywanie chwastów, przycinanie krzewów, grzebanie w ziemi i uprawianie własnego jedzenia. Cytując klasyka: działka moje hobby.
Jeśli chodzi o wizyty w teatrze i czytanie książek – zdecydowanie zawyżam średnią.
Ulubiony sport: jazda na rowerze, a szczególnie bikepacking – to coś co mnie naprawdę kręci).

zajrzyj tutaj, jeśli też lubisz długie wycieczki

Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się i odkryj na nowo smak życia, niech dieta nie ogranicza Twoich posiłków.

Jeśli podoba Ci się to co robię i jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu.

W zakładce współpraca z dietetykiem znajdziesz skrót tego co już robiłam, wchodząc w zakładkę moi klienci zobaczysz z kim współpracowałam. Są tam także przykładowe formy współpracy.

Tu znajdziesz formularz kontaktowy>>

WYWIADY ZE MNĄ:

jak zostałam dietetykiem, kim są moi pacjenci i czy fajnie jest mieć bloga>>

grzechy żywieniowe Polaków>>

odżywiaj się wystarczająco dobrze – dieta idealna, to mit>>

do zobaczenia i do usłyszenia

Justyna Marszałkowska-Jakubik

  1. Piękny blog i świetne notki !!!

    • dziękuję i zapraszam do śledzenia 🙂

  2. Zapisałam bloga do ulubionych

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.